Fc Jeunesse Useldange        Programme des entrainements (seniors)          Saison 2016/2017

               Kalenner  07/ 08/ 2016

         

Datum

Auer

Dâg

Training/Tournoi/Coupe/Championnat

Match

         

11/07/

19:00

Méindeg

1ten Training

 

12/07/

 

Dënsdeg

   

13/07/

19:15

Mëttwoch

Training

 

14/07/

 

Donneschdeg

   

15/07/

19:15

Freideg

Training

 

16/07/

 

Samschdeg

   

17/07/

 

Sonndeg

   

18/07/

19:15

Méindeg

Training

 

19/07/

19:30

Dënsdeg

Frëndschaftsmatch

Useldeng-Mënsbech

20/07/

 

Mëttwoch

   

21/07/

19:15

Donneschdeg

Training

 

22/07/

19:30

Freideg

Frëndschaftsmatch

Useldeng - Millebaach

23/07/

10:30

Samschdeg

Stage - Training / 13°° Iessen / Taktik

 

24/07/

 

Sonndeg

   

25/07/

19:15

Méindeg

Training

 

26/07/

 

Dënsdeg

   

27/07/

19:30

Mëttwoch

Frëndschaftsmatch

Useldeng - Vianden

28/07/

19:00

Donneschdeg

U.S. Boevange Tournoi d'été

Brouch-Pratzerthal/Réiden

29/07/

19:00

Freideg

U.S. Boevange Tournoi d'été

Béiwen-Useldeng

30/07/

 

Samschdeg

   

31/07/

16&18

Sonndeg

U.S. Boevange Tournoi d'été

Finalen

01/08/

 

Méindeg

   

02/08/

 

Dënsdeg

   

03/08/

19:15

Mëttwoch

Training

 

04/08/

 

Donneschdeg

   

05/08/

19:15

Freideg

Training

 

06/08/

 

Samschdeg

F.C. Pratzerthal/Réiden Coupe Al. Schreiber

Ausschédungen

07/08/

 

Sonndeg

F.C. Pratzerthal/Réiden Coupe Al. Schreiber

Finalen

08/08/

19:15

Méindeg

Training

 

09/08/

19:00

Dënsdeg

F.C. Jeunesse Useldange Semaine Sportive

Useldeng - Beggen

10/08/

19:00

Mëttwoch

F.C. Jeunesse Useldange Semaine Sportive

Béiwen-Préitzerdall /Training

11/08/

 

Donneschdeg

   

12/08/

17:00

Freideg

F.C. Jeunesse Useldange Semaine Sportive

Blëtzturnéier Veteranen

13/08/

18:00

Samschdeg

Frëndschaftsmatch

Useldeng II - Mënsbech II

14/08/

16&18

Sonndeg

F.C. Jeunesse Useldange Semaine Sportive

Finalen

15/08/

 

Méindeg

   

16/08/

19:15

Dënsdeg

Training

 

17/08/

 

Mëttwoch

   

18/08/

19:15

Donneschdeg

Training

 

19/08/

19:15

Freideg

Training

 

20/08/

19:15

Samschdeg

Frëndschaftsmatch

Luna Uewerkuer - Useldeng

21/08/

 

Sonndeg

   

22/08/

19:15

Méindeg

Training

 

23/08/

 

Dënsdeg

   

24/08/

1830

Mëttwoch

Coupe de Luxembourg

Tour préliminaire / Training

         

25/08/

 

Donneschdeg

   

26/08/

 

Freideg

   

27/08/

 

Samschdeg

   

28/08/

 

Sonndeg

Championnat 2ème Divisoin

1ten Match

29/08/

 

Méindeg

   

30/08/

 

Dënsdeg

   

31/08/

 

Mëttwoch

Coupe FLF

1ten Tour

01/09/

 

Donneschdeg

   

02/09/

 

Freideg

   

03/09/

 

Samschdeg

   

04/09/

 

Sonndeg

Coupe de Luxembourg

1ten Tour

05/09/

 

Méindeg

   

06/09/

 

Dënsdeg

   

07/09/

 

Mëttwoch

   

08/09/

 

Donneschdeg

   

09/09/

 

Freideg

   

10/09/

 

Samschdeg

   

11/09/

 

Sonndeg

Championnat 2ème Divisoin

2ten Match