post

Spilldag vum 19.05.19

Seniors 1:
Sonden, den 19.05. 16:00 Auer
FC Bastenduerf 47 – FC Jeunesse Useldeng

Seniors 2:
Freiden, den 17.05. 20:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FC Bastenduerf 47

Hären:
Méinden, den 20.05. 19:30 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FC Nidderkuer

post

Spilldag vum 12.05.19

Seniors 1:
Freiden, den 12.05. 16:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FC Kielen

Seniors 2:
keen Match

Hären:
Méinden, den 13.05. 19:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FC Rambrouch

post

Spilldag vum 08.05.19

Seniors 1:
Sonden, den 08.05. 16:00 Auer
FC Alisonta Stesel – FC Jeunesse Useldeng

Seniors 2:
keenMatch

Hären:
Méinden, den 13.05. 19:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FC Rambrouch

post

Spilldag vum 05.05.19

Seniors 1:
Freiden, den 03.05. 20:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FC Marisca Mersch

Seniors 2:
Freiden, den 03.05. 20:00 Auer
FC Jeunesse Gilsduerf – FC Jeunesse Useldeng

Hären:
Méinden, den 06.05. 19:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – SC ELL

post

Spilldag vum 28.04.19

Seniors 1:
Freiden, den 26.04. 20:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – US Lorentzweiler 3:3

Seniors 2:
Mettwoch, den 24.04. 20:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – Young Boys Diekrech 0:7

Hären:
keen Match

post

Spilldag vum 14.04.19

Seniors 1:
Sonden, den 14.04. 16:00 Auer
FC Jeunesse Schieren – FC Jeunesse Useldeng

Seniors 2:
Densten, den 16.04. 20:00 Auer
AS Wentger – FC Jeunesse Useldeng

Hären:
Méinden, den 15.04. 19:15 Auer
FC Jeunesse Useldeng – US Reisduerf

post

Spilldag vum 07.04.19

Seniors 1:
Sonden, den 07.04. 16:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – US Berduerf/Consduerf 6:3

Seniors 2:
Freiden, den 05.04. 20:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FC Orania Veianen 4:2

Hären:
Méinden, den 08.04. 20:00 Auer
FC Green Boys 77 Harel – FC Jeunesse Useldeng

post

Spilldag vum 31.01.19

Seniors 1:
Sonden, den 31.03. 16:00 Auer
FC Sporting Maerzeg – FC Jeunesse Useldeng 2:2

Seniors 2:
Freiden, den 29.03. 20:00 Auer
SC Ell – FC Jeunesse Useldeng ff

Hären:
keen Match

post

Spilldag vum 24.03.19

Seniors 1:
Sonden, den 24.03. 16:00 Auer
FC Jeunesse Useldeng – FF Norden 02 1:3

Seniors 2:
keen Match

Hären:
Méinden, den 25.03. 19:00 Auer
FC Brouch – FC Jeunesse Useldeng

post

Spilldag vum 17.03.19

Seniors 1:
Sonden, den 17.03. 16:00 Auer
FC Minerva Lentgen – FC Jeunesse Useldeng 2:1

Seniors 2:
Freiden, den 15.03. 20:00 Auer (ofgesoot)
FC Jeunesse Useldeng – FC Young Boys Diekrech

Hären:
Méinden, den 18.03. 19:00 Auer
FC Kehlen – FC Jeunesse Useldeng